Samsung Galaxy S6 Active – coraz mocniejszy

Firma Samsung zaprezentowała w ostatnim czasie kolejny smartfon, który bazuje na bardzo popularnym wśród użytkowników modelu Samsung Galaxy S6. Jest on dedykowany osobom, które prowadzą aktywny tryb życia. Pewnie się zastanawiasz, co jeszcze można w nim ulepszyć? Producent wykazał się kreatywnością i wypuścił na rynek bardzo ciekawy model, który zwie się Samasung Galaxy Active.

Co w nim takiego niezwykłego? Przede wszystkim, obudowa została solidnie wzmocniona. Teraz spełnia standardy certyfikatu IP68, co daje jej odporność na działanie wody i kurzu, jest wodoszczelna – wytrzyma zanurzenie w wodzie na głębokości 1,5 metra przez 30 minut.

Miłośnicy górskich wspinaczek docenią na pewno fakt, że bez problemu wytrzyma ekstremalne temperaturach i będzie dobrze pracować nawet na dużych wysokościach w górach.

Oprócz wzmocnienia obudowy, producent wyposażył go w 3 przyciski, które znajdują się tuż pod ekranem. Bardziej pojemny akumulator (teraz 3500 mAh) oraz funkcja Ultra Power (czyli oszczędzanie energii) , a także opcja Fast Charging zapewniającą dużo szybsze ładowanie (do poziomu 50% w 30 minut) ucieszą z pewnością każdego użytkownika.

Dodaj komentarz