Samsung Galaxy S6 będzie ze szkła?

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat Samsunga Galaxy S6. Firma Samsung ma go pokazać już 1 marca. Smartfon jest wyposażony w procesor Exynos 7420, a na filmie, który ma za zadanie promować ten model, pokazano kilka szczegółów dotyczących jego obudowy.

Nie powiedziano tego wprost, ale wygląda na to, że Galaxy X6 będzie wykonany z metalu i szkła. To dobra wiadomość dla fanów marki, którzy nie lubią plastikowych obudów.

Jeśli tył będzie wykonany ze szkła, możemy się spodziewać smartfona w stylu Nexusa. Takie rozwiązanie ma jednocześnie zalety (elegancki wygląd, możliwość ładowania bezprzewodową ładowarką), ale także wady. Największą jest z pewnością to, że smartfony ze szkła są bardzo śliskie i podatne na uszkodzenia, na co skarżyło się wielu użytkowników Nexusa.

Wszystkiego dowiemy się już 1 marca, kiedy to rozpoczną się targi MWC w Barcelonie. Jeśli jesteś zainteresowanym tym smarfonem, czytaj uważnie naszą stronę – wkrótce pojawi się więcej informacji na temat galaktycznej S szóstki.

Dodaj komentarz