Samsung Galaxy S6 edge Plus- oficjalna specyfikacja

Po wielu spekulacjach, na temat specyfikacji Samsunga Galaxy S6 edge Plus, poznaliśmy w końcu oficjalną charakterystykę tego urządzenia wraz z cenami akcesoriów. Oto oficjalna specyfikacja.

Galaxy S6 edge Plus ma 5,67-calowy wyświetlacz klasy Super AMOLED o rozdzielczości QHD. Ośmiordzeniowy procesor Exynos 7420, wsparty 4 GB pamięci operacyjnej, natomiast pamięć wewnętrzna wynosi 32 GB i jest to jedyny wariant tego smartfona, niestety pamięć wewnętrzna nie będzie mogła być rozszerzona, ponieważ producent nie zaimplementował slotu na kartę microSD. Za zdolności fotograficzne odpowiada aparat główny o matrycy 13 Mpix, oferujący jakość wideo 4K. Rozdzielczość aparatu przedniego wynosi 5 Mpix. W urządzeniu znajdziemy również czytnik linii papilarnych. Całość zasilana jest akumulatorem o pojemności 3000 mAh, a system, na którym stanie S6 edge Plus to Android 5.1 Lollipop.

Akcesoria, jakie dostępne będą do tego smartfona to srebrna klawiatura QWERTY w cenie 94 dolarów, zestaw do ładowania bezprzewodowego w cenie 101 dolarów oraz etui, w zależności od modelu kosztować będzie od 31 do 62 dolarów.

Dodaj komentarz