Samsung Galaxy Tab Pro S- high-endowa 12-calowa hybryda

Podczas konferencji prasowej Samsung zaprezentował swoją 12-calową hybrydę z Windowsem 10 na pokładzie- Galaxy Tab Pro S. Będzie to high-endowy sprzęt, który zaoferuje najlepsze podzespoły. Niestety nie wiemy, ile przyjdzie nam zapłacić za urządzenie (na pewno nie mało) i kiedy producent zamierza wypuścić je na rynek. Oto jak prezentuje się obecnie znana specyfikacja.

12-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 2160 z 1440 pikseli. Dwurdzeniowy procesor Intel Core M o częstotliwości zegara na poziomie 2.2 GHz. Wsparciem dla procesora będzie 4 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna wynosić będzie 128 GB lub 256 GB i realizowana będzie przez dysk SSD.

Za zdolności fotograficzne odpowiadać będzie 5 Mpix kamerka przednia. Producent zaimplementował w tablecie moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi w standardzie 802.11 a/b/g/n/ac MIMO, odbiornik GPS, moduł NFC, Bluetooth 4.1 i port USB typu C. Za zasilanie odpowiedzialny będzie akumulator o pojemności 5200 mAh, a preinstalowany system to Windows 10 lub Windows 10 Pro.

Dodaj komentarz