Samsung Galaxy View- więcej informacji o tablecie od Koreańczyków

Samsung Galaxy View znowu na świeczniku. Poznaliśmy ten model na wrześniowych targach IFA w Berlinie, jednak z dosyć uszczuploną specyfikacją. Teraz w sieci pojawiły się konkretne informacje o specyfikacji tego ogromnego 18,4-calowego tabletu. Jego premiera planowana jest już za miesiąc. Oto jak wygląda specyfikacja Samsunga Galaxy View.

18,4-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Ośmiordzeniowy 64-bitowy procesor Exynos 7580 składający się z rdzeni wykonanych w architekturze ARM Cortex A53, o taktowaniu na poziomie 1.6 GHz ze zintegrowanym procesorem graficznym ARM Mali T720. Wsparciem dla CPU będzie 2 GB pamięci operacyjnej, natomiast pamięć wewnętrzna, w której będziemy mogli przechowywać swoje dane, wynosić będzie 32 GB.

Zdolności fotograficzne tabletu są ograniczone, ponieważ zaimplementowano w nim jedynie kamerkę przednia o matrycy 2 Mpix. Za zasilanie odpowiadać będzie akumulator o pojemności zaledwie 5700 mAh, który pozwoli nam na korzystanie z tabletu maksymalnie około 6 godzin na jednym ładowaniu.

Dodaj komentarz