Samsung Galaxy Xcover 3 – brat Solida

Samsung Galaxy Xcover 3 to następca modelu należącego do średniej półki. Premiera poprzednika miała miejsce równo rok temu, a model charakteryzuje się tym, że ma wzmocnioną obudowę.

Model ma wyświetlacz 4,3 cala o rozdzielczości 480 na 800 pikseli. W środku znajduje się procesor Marvell Armada 1 GB RAM, a także karta graficzna Vivante. Aparat z tyłu ma 8 MP, natomiast z przodu – 2 MP. Na dane użytkownika przewidziano 8 GB minus system operacyjny.

Smartfon nie zachwyca parametrami, ale za to ma przetrwać upadek i ma być odporny na wodę. Poprzednik spełniał normę IP67, natomiast Galaxy S5 Active był jeszcze bardziej odporny. Model będzie znacznie droższy, niż inne Samsungi z bardziej wydajnym wyposażeniem i prawdopodobnie nie będzie cieszył się zbyt dużym powodzeniem. Ludzie, którzy potrzebują naprawdę mocny telefon, prawdopodobnie zdecydują się na droższe i znacznie bardziej wytrzymałe model CAT, lub proste telefony komórkowe ze wzmocnioną obudową, takie, jak Samsung Solid czy MyPhone Hammer.

Dodaj komentarz