Samsung Note Edge wchodzi do sprzedaży

W USA będzie można kupić smartfon, który aktualnie wzbudza chyba najwięcej emocji – jest to Galaxy Note Edge. Początkowo miał być dostępny jedynie na rynku japońskim, ale do swojej oferty wprowadziła go firma AT&T. Osoby mieszkające w USA mogą go kupić za 399 $ z umową na dwa lata. Inną możliwością jest zakupienie go bez abonamentu (co pozwoli na przykład na zakupienie go w opcji z dowozem do Polski). W takim przypadku Samsung Note Edge jest znacznie droższy i można go dostać w cenie 945 dolarów (około trzy tysiące złotych).

Oferuje go także amerykańska sieć T-Mobile, gdzie można go kupić nieco taniej – bez abonamentu kosztuje 870 dolarów, natomiast w ofercie na abonament – 429 dolarów. Niedługo pojawi się też w sieci Sprint.

Wszystko wskazuje na to, że będzie on produkowany seryjnie, i że wkrótce na portalach aukcyjnych pojawią się pierwsze egzemplarze tego smartfona. Miejmy nadzieję, że trafi on także do Europy i do sklepów polskich operatorów komórkowych. Ciekawe, jaka będzie wtedy jego cena.

Dodaj komentarz