Samsung prezentuje nowe tablety

W sieci po raz kolejny pojawiły się zapowiedzi smartfona Samsung Galaxy Tab S, a na pierwszy rzut oka wyróżnia się świetny, pełny kolorów wyświetlacz. W tej serii pojawią się dwa tablety, mianowicie model 8,4 i 10,5 cala. Jeden i drugi będzie wyposażony w ekran Super AMOLED. Nie były one stosowane od czasów Galaxy Tab 7,7 ze względu na problemy techniczne Samsunga.
Seria Tab S to nie tylko naturalne kolory wyświetlacza – ekrany mają też wysoką rozdzielczość ekranu 2560 na 1600 pikseli, procesor Octa core Exynos 5420 i kamerę 8 MP. Debiut tabletów nastąpi 12 czerwca, na specjalnym wydarzeniu firmy Samsung.
Tablety posiadają aparat 2.1 Mp (z przodu), WiFi, Bluetooth 4.0, GPS i złącze podczerwieni, natomiast system operacyjny to Android 4.4 KitKat. Będzie on miał nakładkę Magazine UX, podobnie jak Galaxy S5. Nowością jest też czytnik odcisków palców, tym razem zintegrowany z przyciskiem Home. Galaxy Tab S to seria wyposażona w Wi-fi i LTE, a wiele osób patrzy z niecierpliwością na rozwój tych modeli.

Dodaj komentarz