Samsung S6 Active – jeszcze bardziej wytrzymały

Jeśli norma IP68 oferowana przez większość flagowców to dla Ciebie za mało, powinieneś zwrócić uwagę na model Samsung S6 Active. Oferuje on o wiele mocniejszą obudowę, niż podstawowa wersja. Jeśli chodzi o specyfikację, to Samsung zdecydował się na zastosowane podobnych podzespołów. Znajduje się w nim ekran o przekątnej 5,1 cala, który ma rozdzielczość QHD.

Samsung S6 Active jest wyposażony w procesor Exynos 7420 oraz 3 GB RAM, co powinno zapewnić wystarczającą szybkość działania w przypadku wszystkich aplikacji. Pamięć smartfona ma 32 GB. Z tyłu znajduje się świetny aparat o rozdzielczości 16 Mp, natomiast kamera z przodu ma 5 MP.

Według danych SamMobile smartfon będzie można kupić w sieci AT&T, jednak może się to zmienić, gdy wejdzie on do sprzedaży.

Model jest o 2 mm grubszy od podstawowej wersji. Naszym zdaniem, jego największym plusem jest to, że oferuje on baterię o powiększonej wielkości 2550 mAh, natomiast podstawowy model S6 będzie miał ogniwo 3500 mAh. Plusem jest też świetny, militarny design.

Dodaj komentarz