Samsung S6 Edge – pierwsze testy

W sieci pojawiają się pierwsze testy Samsunga S6 Edge, smartfona z wyjątkowym wyświetlaczem zachodzącym na bok obudowy. Smartfon jest wykonany z solidnych materiałów – Samsung bardzo przyłożył się do tego, by nowy model nie był nazywany plastikowym.

Brawa należą się ze względu na wyświetlacz – trudno znaleźć drugi smartfon, który ma tak wysoką jakość obrazu i tak dobrze dopasowuje się do warunków oświetlenia.

Samsung S6 Edge oferuje ładowanie bezprzewodowe. Jego działanie jest niezwykle szybkie, na co wpływa między innymi zastosowanie dobrej pamięci wewnętrznej.

Jeśli chodzi o aparat fotograficzny, jest to jeden z najlepszych modeli pod tym względem. Wyposażono go także w opcje sportowe, takie jak pulsometr i czujnik sprawdzający, jak dobrze natleniona jest krew użytkownika.

Niestety, ale nie da się w nim rozszerzyć pamięci wewnętrznej. Obudowa w tym modelu nie jest wodoszczelna. Samsung zapomniał też o dodaniu USB 3,0. Model można określić jako rewolucyjny, nie tylko ze względu na konstrukcję wyświetlacza.

Dodaj komentarz