Samsung W2016- kolejny high-endowy smartfon typu clamshell

Smartfony z klapką coraz szybciej podbijają serca użytkowników z Azji. Samsung oficjalnie wypuścił własnego smartfona z klapką- W2016. Sprzęt pojawi się jedynie na rynku koreańskim i będzie ciekawą propozycją z wyższej półki. Oto jak wygląda specyfikacja tego smartfona.

Do dyspozycji dostaniemy dwa ekrany- 3,9 calowe matryce wykonane w technologii Super AMOLED o rozdzielczości 1280 x 768 pikseli. Procesor Exynos 7420 wsparty 3 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna, którą przeznaczymy na swoje pliki, wyniesie 64 GB.

Za zdolności fotograficzne odpowiada 16 Mpix aparat główny z podwójnym doświetleniem LED oraz 5 Mpix kamerka przednia z doświetleniem LED. Całość zasila akumulator o pojemności 2000 mAh z funkcją szybkiego ładowania. W Smartfonie preinstalowano system Android 5.1 Lollipop. Producent postawił na wysoką jakość wykonania i obudowę W2016 stworzył ze szkła oraz metalu. Kolorystycznie producent postawił na elegancję i stonowane kolory. Do dyspozycji użytkownicy będą mieli dwa warianty- czarny oraz platynowy.

Dodaj komentarz