Samsung Z1 świetnie się sprzedaje

Firma Samsung traktuje system operacyjny Tizen jak niechciane dziecko – w tej chwili pojawiło się tylko jedno urządzenie, które go wykorzystuje. Okazuje się, że sprzedaż Samsunga Z1 przerosła oczekiwania potentata i firma jest zaskoczona tym, że sprzedał się on aż w 100 tysiącach egzemplarzy w Indiach i 20 tysiącach sztuk w Bangladeszu. Przypomina mi to wprowadzenie na rynek Nokii X, która też sprzedawała się, ku zaskoczeniu producenta.

Możliwe jest, że smartfon trafi do Polski – mimo tego, że nie posiada on Androida, można na nim włączać aplikacje z Google Play Store.

Samsung Z1 ma dobrą baterię, nie ma na nim problemów z przeglądaniem internetu i jest bardzo prosty w obsłudze. Naszym zdaniem, może to zagwarantować sukces.

Samsung podał, że wprowadzi Z1 także do innych krajów. Ma się on pojawić w Korei Południowej, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i w naszym kraju. Na rynku tanich smartfonów ludzie nie są tak przywiązani do systemu operacyjnego, dlatego wróżymy temu smartfonowi sukces.

Dodaj komentarz