Saygus – smartfon dla najbardziej wymagających

Ostatnie lata pokazują, że duże firmy produkujące smartfony, wcale nie mają monopolu na tworzenie najmocniejszych modeli. Chińska firma Saygus stworzyła niedawno model, który deklasuje wszystkie inne smartfony.

Jego specyfikacja jest imponująca – posiada kamerę 21 megapikseli i 13 megapikseli, jest wodoodporny, ma czytnik odcisków palców, spory akumulator 3100 mAh i obsługuje LTE. Można w nim używać kart microSD do 200GB.

Sercem procesora jest dość stary, ale wciąż bardzo mocny procesor Snapdragon 801 taktowany zegarem 2,5 GHz. Model posiada wyświetlacz 5 cali o rozdzielczości 1080 pikseli. Na dane użytkownika jest około 64 GB (minus system operacyjny), a sprzęt działa na systemie Android 5.1. Brakuje jedynie informacji o tym, ile będzie posiadał pamięci RAM.

Smartfon Saygus ma ogromne szanse na osiągnięcie sukcesu – na Indiegogo, zebrał on odpowiednią kwotę w zaledwie 5 dni. Czy w końcu pojawi się wszystkomający smartfon i czy użytkownicy potrzebują smartfona, który obsługuje prawie 500 gb pamięci?

Dodaj komentarz