The Sha Man – ciekawa gra na Androida

Bardzo ciekawą grą stworzoną przez niezależne studio, jest The Sha Man. Pomysł na rozgrywkę i świat gry jest bardzo ciekawy – twórcy postanowili w niej stworzyć postać opętanego szamana, który musi walczyć z demonami. Naszym zadaniem jest nauczenie go nowych umiejętności, co robimy w minigrach. Jeśli pokonamy demona, możemy przejść do następnego etapu.

Wyróżnikiem gry jest nietypowa grafika i postacie, które są jednocześnie wyraziste, ale i proste. Całość dopełniają sceny akcji i nieskomplikowane animacje.

Gra stosuje wobec gracza uczciwe zasady – nie doświadczymy w niej irytujących mikropłatności, które psują przyjemność z korzystania z innych gier.

Im dłużej trwa rozgrywka, tym demony do pokonania są trudniejsze, dlatego musimy się przyłożyć do tego, by przechodzić następne etapy.

Gra jest oparta na dobrym pomyśle i można się nauczyć rozgrywki w kilka minut. Następnie pozostaje nam jedynie dopracowywać swoją umiejętność walki. Jeśli szukasz nietypowej gry akcji, The Sha Man będzie dobrym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz