Sharp Aquos – tani i ciekawy

Jedna z sieci pokazała niezwykle ciekawy model smartfona, jakim jest Sharp Aquos Crystal. To smartfon dostępny w cenie około 450 złotych bez abonamentu, który można zamówić ze Stanów Zjednoczonych. Nie ma on tak dużej mocy, jak modele firm HTC, Samsung i Motorola, jednak jego 5 calowy wyświetlacz daje dużo radości. Wyposażono go w opcje, które czynią z niego centrum wirtualnej rozrywki.

Dzięki technologii Harman Kardon LiveStage pozwala on na słuchanie muzyki na słuchawkach w najwyższej jakości. Bardzo dobrze brzmi także dźwięk odsłuchiwany z plików MP3, gdyż ten smartfon wyposażono w opcję Clari-Fi, poprawiającą jakość.

Można także korzystać z opcji Clip Now, dzięki czemu bardzo szybko zapiszemy fragment strony internetowej wraz z odpowiednim URL, dzięki czemu możemy ją przekazać. Kamera z przodu smartfona ma 1.2 MP, natomiast z tyłu 8 MP. Bateria nie jest zbyt mocna i ma 2040 mAh. Nieco lepiej wypada procesor taktowany zegarem 1.2 GHz z 1,5 GB RAM i 8 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej.

Dodaj komentarz