Simple Done – po prostu zrób to!

Aplikacje wspierające naszą efektywność zwykle mają odwrotne działanie – im częściej je zmieniamy, tym bardziej zdajemy sobie sprawę z tego, że ich nie potrzebujemy.

Najlepsze są proste aplikacje, które pozwalają na szybkie dodanie notatek i tworzenie kategorii. Idealnym programem tego typu jest Simply Done.

Możesz w niej błyskawicznie dodać nowe zadanie, dzięki odpowiedniemu przyciskowi na ekranie smartfona. Wybierasz tam też datę i czas, ale możesz to pominąć. Zadania są odpowiednio pokolorowane, dzięki czemu możesz szybko zobaczyć, co masz aktualnie do zrobienia.

Istnieje także możliwość wyboru pomiędzy różnymi kategoriami zadań lub pokazaniem ich w kalendarzu. Program kosztuje 0,99 euro, ale jeśli będziesz się zastanawiał, szybko wzrośnie do 3,99 euro. Ten program jest dostępny jedynie na iOS. Jeśli szukasz programu na Androida, polecamy Ci aplikację o nazwie Wunderlist, która ma prawie takie same możliwości, a ponadto pozwala na dzielenie się zadaniami z innymi osobami i załączanie plików.

Dodaj komentarz