Skylanders: Collection Vault – dla fanów serii

W USA panuje aktualnie moda na figurki nazywające się Skylanders, co zaowocowało powstaniem gry pod tytułem Skylanders: Collection Vault. Jak sama nazwa wskazuje, jest ona skierowana dla osób, które interesują się tym tematem, gdyż pomaga w uzbieraniu całej kolekcji.

Program nieco przypomina aplikacje, w których możemy zbierać wirtualne karty z piłkarzami, jednak zamiast tego mamy do dyspozycji karty postaci wraz ze statystykami. W programie znajdziemy różne grupy figurek, takie jak Ziemia, Ciemność, Ogień, Życie, Światło, Magia, Technologia, Nieumarli i Woda. Po zakupie stworka od razu wskakuje on do odpowiedniej grupy. Zaletą programu jest baza wiedzy, połączona z wieloma filmami.

Program jest przydatny dla każdej osoby, która zbiera te figurki i pragnie pogłębiać wiedzę na ich temat. Niektóre z figurek są bardzo łatwe do zdobycia, a na inne trzeba wydać całe kieszonkowe. Co ciekawe, program posiada kilka wersji, a figurki kupione w jednej wersji, można eksportować do innej, bez dodatkowych opłat.

Dodaj komentarz