Slither.io – gra w węża

Niezłomny wąż od lat umiejętnie pełza po cyfrowym świecie, łapczywie połykając wszystko na swojej drodze. I, pomimo iż przez ten czas udało mu się zdetronizować już niejedną pozycję, teraz postanowił jeszcze zawitać na urządzenia mobilne, gdzie również sieje postrach i zniszczenie wśród wielu aplikacji. Czy uda mu się przetrwać w świecie smartfonów i tabletów? Wszystko wskazuje na to, że tak.

Wąż skutecznie owinął się wokół graczy preferujących rozgrywkę online i nie ma zamiaru zwolnić swojego mocnego uścisku. Bezlitośnie rozsadza wrogów na malutkie kawałeczki przy użyciu swojej nowej niszczycielskiej broni, aby później ze smakiem pochłonąć szczątki swoich poległych rywali. Wrogie węże można eliminować na dwa sposoby. Pierwszy polega na tym, aby skutecznie unikać zderzenia z wężami pozostałych graczy i sprawić, aby to wąż przeciwnika w nas uderzył. Drugą opcją jest doprowadzenie węża innego gracza do zderzenia z samym sobą. Podczas zderzenia dochodzi do eksplozji, która defragmentuje węża na małe cząsteczki, jakie następnie możemy pochłonąć naszym wężem, tym samym zwiększając jego rozmiary.

Oprócz dynamicznej rozgrywki gra oferuje też imponującą liczbą skórek, sprawne sterowanie i tryb offline. Stańcie w szranki z najniebezpieczniejszymi pełzaczami i przeobraźcie swojego zaskrońca w gigantyczną anakondę!

Dodaj komentarz