Smartfon z Tesco daje radę – Op3N Dott

Dystrybucją smartfonów zajmują się nie tylko sieci komórkowe. W marketach Tesco można kupić model Op3n Dott, który będzie dostępny w cenie poniżej 400 złotych. Według pierwszych recenzji, oferuje on znacznie więcej niż kosztuje.

Wyświetlacz tego modelu ma 4,5 cala, do robienia selfie dostajemy kamerę 2 MP. Z przodu znajduje się głośnik i czujniki. Od razu rzucają się w oczy przyciski pod wyświetlaczem – są podświetlane i wykonane pomysłowo w formie świecących kropek.

Smartfon jest dość odporny na zarysowania, ale minusem jest śliski plastik użyty do jego wykonania. Jeśli mamy ochotę, możemy w nim wymienić baterię.

Minusem jest też kamera o rozdzielczości 5 Mp, która robi ładne zdjęcia jedynie wtedy, gdy świeci słońce. Znacznie gorzej wypadają fotografie robione w pomieszczeniach i po zmroku. Można także nagrywać kiepskie filmy Full HD.

Jak widać, smartfon nie jest ideałem, ale jeśli porównamy go do innych modeli w tej samej cenie, wypada bardzo korzystnie. Warto go pochwalić za stabilne działanie i niezły ekran.

Dodaj komentarz