Śmieszne tapety

Rodzajów tapet na urządzenia mobilne jest istne zatrzęsienie. Można w nieskończoność przebierać w takich kategoriach jak krajobrazy, zwierzęta, cuda natury, piękne dziewczyny, bohaterowie filmów i kreskówek, sławy showbiznesu i wiele innych. Jednak istnieje też kategoria, która potrafi doprowadzić do łez radości nawet najbardziej gburkowatych właścicieli urządzeń mobilnych. Mowa oczywiście o naładowanych humorem, prześmiesznych obrazkach, które rozbawiały ludzkość jeszcze na długo przed pojawieniem się pierwszych tapet cyfrowych. Poniżej znajdziecie jedne z najlepszych aplikacji oferujących jedne z najśmieszniejszych zdjęć dostępnych na sieci.

Śmieszne tapety HD

Śmieszne tapety HQ

„Śmieszne Tapety HQ” to pojemna beczka śmiechu, w której upchniętych zostało ponad 2000 tapet w wysokiej rozdzielczości o rozmiarze 1080p. Podczas korzystania z aplikacji natrafimy na takie plusy jak przycinanie i kadrowanie obrazka, intuicyjny interfejs, a także możliwość dzielenia się tapetami ze społecznością Google+, Twittera i Facebooka. Możemy też stworzyć własną galerię ulubionych tapet, jak również wysyłać zdjęcia w postaci MMS-a lub e-maila. Każdy z obrazków odznacza się wysokim poczuciem humoru, dzięki czemu skutecznie rozbawi nie tylko dzieci, ale i osoby dorosłe.

Śmieszne Tapety

Śmieszne Tapety

„Śmieszne Tapety” należą do darmowych aplikacji, które są w stanie poprawić humor nawet podczas najmroczniejszych dni. Zawartość nafaszerowana została jakościowymi fotkami o przekomicznej tematyce, sprawiając, że każdy użytkownik urządzeń mobilnych będzie strzelać salwami niekontrolowanego śmiechu. Aplikacja wspiera karty SD, pozwala na umieszczanie fotek na Facebooku i Twitterze, a także na zapisywanie ulubionych obrazków w Dropboxie. Zabawa z aplikacją jest dziecinnie prosta i zapewnia znakomitą rozrywkę niezależnie od płci i wieku.

Zabawne Tapety

Funny Wallpapers

Dla każdego, kto poszukuje tapet z przezabawnymi sytuacjami i dowcipami, przygotowaliśmy coś specjalnego. „Funny Wallpapers” rozśmieszą do łez nie tylko najmłodszych użytkowników smartfonów i tabletów, ale również ich rodziców. Bohaterami obrazków są tutaj m.in. małe dzieci, zakręcone zwierzaki, zwariowane rośliny, wątli kosmici, śmieszne straszydełka, czy nawet kichające jajka. Tapety można dodawać do ulubionych, są kompatybilne z 99% urządzeń mobilnych, a do tego ich liczba rośnie każdego dnia. Obrazki można wrzucać na Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, Tumblr, Flickr, Instagram i Stumble.

Śmieszne Tapety na Telefon HD

Śmieszne Tapety na Telefon HD

„Śmieszne Tapety na Telefon HD” to imponujący zbiór zabawnych tapet w jakości HD. Obrazy potrafią ładnie udekorować ekran każdego urządzenia mobilnego, jednocześnie serwując użytkownikowi solidną dawkę gromkiego śmiechu. Głównymi bohaterami tych komicznych fotek są głównie małe dzieci i sympatyczne zwierzaki, które możemy umieszczać na naszych ekranach zupełnie za darmo. A przekomiczne sytuacje, gesty i minki sprawią, że nawet najsmutniejszy telefon tryskać będzie fontanną śmiechu i wesołym nastrojem. Instalacja jest banalna – wystarczy pobrać „Śmieszne Tapety na Telefon HD”, wybrać jedną z nich i umieścić na ekranie za pomocą tylko jednego kliknięcia.

Dodaj komentarz