Solar Hug – doładuj smartfona

Im lepszy mamy smartfon, tym większy pojawia się problem z jego ładowaniem. W celu zapobiegania rozładowaniu smartfona warto zaopatrzyć się w opaskę, która pozwala na doładowanie w dogodnej chwili.

Przykładem takiego urządzenia jest aluminiowa bransoleta SolarHug, której ogromną zaletą jest to, że automatycznie się doładowuje podczas noszenia. Gdy będzie nam brakowało energii w smartfonie, wystarczy, że podłączymy do niego kabelek. Według producenta urządzenie ma pojemność 2000 mAh i może naładować 2 procent baterii smartfon w minutę. Według tych danych, smartfona umierającego z braku prądu możemy naładować w niecałą godzinę. Niestety, nie wiadomo, jak długo trwa procedura ładowania samej opaski.

Opaska kryje w sobie jeszcze jedną ciekawą opcję – posiada aż 128 GB pamięci, dzięki czemu możemy nosić przy sobie zapas filmów lub nagrań muzycznych.

Produkt będzie można kupić wtedy, gdy powiedzie się jej kampania na portalu Kickstarter. Jeśli tak się stanie, będziemy musieli za nią zapłacić około 500 złotych.f

Dodaj komentarz