Solid Explorer i już nie musisz grzebać w folderach

Polacy są znanymi w świecie twórcami aplikacji na Androida. Jednym z nich jest program Solid Explorer, który znacznie upraszcza dostęp do danych.

W tej chwili aplikacja jest w wersji Alfa, jednak działa dość solidnie i można bez wahania zainstalować ją na swoim smartfonie. Aplikacja w nowej odsłonie zyskała Material Design, co oznacza, że jest płaska i posiada duże ikony.

Program pomaga przede wszystkim w obsłudze wielu folderów na smartfonie, co dla początkujących użytkowników (i nie tylko) może stanowić spory problem. Dzięki niej wszystkie dane zgromadzisz w jednym miejscu i nie będziesz musiał ciągle przemieszczać się pomiędzy folderami. Program ma bardzo duże możliwości i wiele osób, które zainstalowały go jedynie na próbę, pozostało z nim już na zawsze.

Jeśli Ty też denerwujesz się, bo musisz kilka razy dziennie wchodzić do tego samego folderu, grzebiąc w menu Androida, powinieneś zainteresować się tym programem. Dzięki niemu zyskasz mnóstwo czasu i będziesz mógł go poświęcić na inne cele.

Dodaj komentarz