Sony wypuszcza aktualizację dla Smartwatch 2

Główną wadą zegarków typu smartwatch jest na razie niewielka ilość funkcjonalnych aplikacji. Firma Sony w drugiej wersji swojego zegarka postanowiła poprawić funkcjonalność dzięki wypuszczeniu aktualizacji. Po jej zainstalowaniu zyskujemy mnóstwo nowych możliwości, dlatego warto zajrzeć na stronę firmy i zdecydować się na jej pobranie.
Jedną z nowych opcji jest edytor tego, co ma być wyświetlane na ekranie. Opcja nazywa się Face Editor i dzięki niej ustalimy wszystkie widgety oraz tapetę zegarka.
Pojawiły się także nowe widgety, które pobierzemy ze strony Sony. Dzięki aktualizacji poprawi się także czas działania zegarka po ładowaniu – pojawił się tryb Active Low Power Mode. Cieszą także nowe opcje takie jak ustawianie tapety oraz funkcji zegarka bez użycia komputera i internetu, nowy kalkulator oraz szybkie zmniejszanie i zwiększanie jasności ekranu. Jeśli słabo widzimy godzinę, podwójne uderzenie w ekran sprawi, że rozjaśni się o 30 procent. Prostsze jest także wrzucanie na zegarek nowych tapet.

Dodaj komentarz