Sony Xperia ZL – podbój Niemiec

Sony Xperia ZL – pierwsze egzemplarze w Niemczech.

Następni po mieszkańcach Kanady szansę na zakup smartfona Sony Xperia ZL mają mieszkańcy Niemiec. Premierowy smartfon jest obecnie oferowany na stronie Phonehouse.de w kolorze czarnym. Jeśli poszukujesz na tym portalu wersji która wygląda bardziej twarzowo – czyli białej lub czerwonej – musisz zaczekać dłużej. Egzemplarze w tych kolorach są oznaczone jako „dostępne wkrótce”. Smartfon został wyceniony na 549,99 Euro, istnieje także możliwość zakupu go w tańszej cenie w ofercie sieci komórkowych.

Osoby które są zainteresowane zakupem tego sprzętu nie mają alternatywy dla strony Phonehouse.de, ponieważ jest on na chwilę obecną jedynym dystrybutorem tego sprzetu w Niemczech. Portal Amazon.de nie określa daty kiedy sprzęt mógłby się pojawić w sprzedaży. Cyberport.de oświadcza iż niedługo zajmie przyjmować na niego zamówienia – należy jednak zaczekać aż do maja.

Mieszkańcy innych krajów muszą zaczekać na premierę tego sprzętu – ten czas można poświęcić na lekturę szczegółowych opisów smartfona Sony Xperia Z.

Dodaj komentarz