South Park: Pinball

Stan, Kyle, Cartman, Kenny i Butters – znani i lubiani bohaterowie kultowego South Parku od teraz dostępni także na Twoim smartfonie lub tablecie! South Park: Pinball to niezwykle wciągająca gra oparta na motywach kultowej kreskówki. Mamy tu do dyspozycji dwie główne plansze, na których rywalizujemy starając się osiągnąć jak najlepszy możliwy wynik. Nie czekaj, podejmij rękawice już dziś!

Spotkaj swoje ulubione postaci z serialu i ciesz się niezwykle wciągającym klimatem jednej z najlepszych, najbardziej charakterystycznych gier dostępnych aktualnie na androida! Spotkaj Timmiego, Terrance’a, Philippa czy Pana Hankeya i bij rekordy na dostępnych w grze planszach. W pracy, w domu, w szkole czy w podróży  – South Park: Pinball umili ci każdą wolną chwilę oraz zapewni wyśmienitą zabawę na długie godziny bez względu na to gdzie aktualnie przebywasz i jak bardzo w danej chwili się nudzisz.

W świecie South Parku nie ma miejsca na nudę, przekonaj się o tym już dziś i dołącz do Stana i spółki pobierając powyższą aplikację!

1 komentarz do “South Park: Pinball”

Dodaj komentarz