Specyfikacja Galaxy S6

Samsung jest w dalszym ciągu liderem rynku smartfonów, jednak jego wyniki finansowe spadają. Dużym rozczarowaniem dla klientów okazały się dwa poprzednie modele flagowe, czyli S 4 i S5, dlatego cała nadzieja w tym, że Samsung Galaxy S6 trafi idealnie w potrzeby klientów.

Jeśli tak się nie stanie, Samsunga będą mogły pokonać inne firmy, które nie próżnują przy nowych smartfonach. Galaxy S6 ma mieć ekran o rozdzielczości QHD, procesor Exynos 7420 (autorski Samsunga), 3 GB RAM i całkiem niezłą wydajność, co potwierdzono podczas benchmarku AnTuTu.

Jego obudowa ma być aluminiowa, co na pewno sprawi, że ludzie będą go chętniej kupowali. Miejmy nadzieję, że nie będzie z niego schodzić farba, tak, jak w przypadku iPhona.

Według plotek, najnowszą opcją Galaxy S6 ma być wyświetlacz o zakrzywionych krawędziach. Podobną technologię wykorzystywał Galaxy Note 4, jednak teraz wyświetlacz ma być zakrzywiony w dwie strony. Ta opcja może wpłynąć w największym stopniu na popularność tego smartfona, dlatego czekamy na nią z niecierpliwością.

Dodaj komentarz