Specyfikacja Xperia Z3 Compact

Pisaliśmy już kilka razy o nowych smartfonach firmy Sony. Kolejną premierą ma być Xperia Z3 Compact, a na zdjęciach z internetu łatwo zanalizować, w jakie opcje będzie on wyposażony. Model pojawiał się w internetowych doniesieniach już wiele razy – pokazywano w nich zarówno design, jak i specyfikację nowego produktu. Nowy model ma matrycę o wielkości 20,7 MP Exmor RS, która pojawiła się już w Xperia Z2. Nie zmieniono za to rozłożenia poszczególnych portów urządzenia.

Na jego górze znajduje się port słuchawkowy 3.5 cala, a okrągły guzik power i przycisk spustu migawki pozostał w tym samym miejscu. Wyświetlacz ma 4,6 cala i rozdzielczość 720 pikseli, co powinno zapewnić obraz o dość wysokiej jakości. Ciekawe, jaka jest jego bateria.

Premiera nowego sprzętu ma nastąpić podczas targów IFA, które odbędą się już niedługo. Wraz z nim pojawi się w sprzedaży Xperia Z3 w zwykłej wersji. Na podstawie specyfikacji można narzekać, że Sony wprowadziło jedynie kosmetyczne zmiany w stosunku do oryginalnego smartfona.

Dodaj komentarz