Spider-Man Unlimited – człowiek-pająk, gra na smartfona

Lubisz śledzić przygody człowieka-pająka w komiksach lub na dużym ekranie? Teraz możesz kierować nim nawet na ekranie swojego smartfona! Spider-Man Unlimited to niezwykle widowiskowa gra przygodowa powstała na bazie komiksów spod znaku Marvela.

Zadaniem gracza jest powstrzymać inwazję niezwykle groźnej grupy Sinister Six, która znalazła sposób by przedostać się do naszego świata z innego wymiaru stając się dla ludzkości ogromnym zagrożeniem. Jedyna nadzieja w człowieku-pająku, to właśnie na jego barkach spocznie obowiązek rozprawienia się z mrocznymi siłami. Spider-Man Unlimited oferuje nam 5 wątków głównych, każdy zwieńczony starciem z niezwykle wymagającym bossem. Ponadto do wykonania mamy 25 różnorodnych misji umiejscowionych w 5 różnych lokacjach na terenie Nowego Jorku.

Pokonuj kolejne przeszkody i zdobywaj specjalne karty zwiększające zdolności głównego bohatera. Imponująca grafika, znane z komiksów postaci oraz wciągający mechanizm rozgrywki dają gwarancję wyśmienitej zabawy przez wiele godzin.

Dodaj komentarz