Spider-Man Unlimited – nie tylko dla fanów

W sieci pojawiło się mnóstwo gier ze Spider-manem, z czego niektóre były wyjątkowo kiepskie, a inne przykuwały uwagę graczy na wiele godzin. Jedną z gier, która jest przykładem dobrej pozycji z tym bohaterem Marvela, jest licencjonowany Spider-Man Unlimited.

Producent zdecydował się uprościć w jej sterowanie, ponieważ postać cały czas biegnie do przodu, a zadaniem gracza jest jak najszybsze wyeliminowanie przeciwników i omijanie przeszkód. Musisz walczyć aż z 30 bosami, co oznacza, że nie powinno Ci zabraknąć rozrywki.

Aby przechodzić do kolejnych poziomów, konieczne jest rozwijanie postaci przez pokonywanie kolejnych zadań/ Im wyższy poziom, tym trudniej jest osiągnąć następny, jednak nie jest to aż tak trudne, by trzeba było posuwać się do mikropłatności. Podczas gry zbieramy kryształy i fiolki z substancją, która pozwala na zmianę postaci Spidermana na potężniejszą. Dzięki temu gra jest znacznie ciekawsza. Im dłużej gramy, tym bardziej musimy się koncentrować na rozgrywce, ponieważ gra staje się wymagająca.

Dodaj komentarz