Sprint wprowadza do sprzedaży Galaxy S5

Firma zajmują się sprzedażą smartfonów, Sprint, zaczyna przyjmować pierwsze zamówienia na przedsprzedaż smartfona Galaxy S5, produkowanego oczywiście przez Samsunga. Informacja nie powinna dziwić, zwłaszcza dlatego, że inni operatorzy tacy jak AT&T, US Cellular oraz T-Mobile, a także znacznie mniejszy Now Network, zaczęli działać w tym kierunku już dawno.
Sprint zamierza wprowadzić smartfony do sprzedaży już 11 kwietnia. Co ciekawe, ta data łączy się z rozpoczęciem sprzedaży tego smartfona na całym świecie przez Samsunga. Jeśli ktoś zamierza kupić tego smartfona musi zapłacić 199.99 dolarów w ofercie na dwa lata. Alternatywą jest zakup w systemie Sprint Easy Pay, kiedy to płacimy miesięcznie 27 dolarów miesięcznie.
Podobnie jak inne sieci komórkowe, Sprint wprowadził do sprzedaży nowe urządzenia Gear. Gear 2 kosztuje około 300 dolarów, natomiast Gear 2 Neo wraz z urządzeniem Gear Fit to koszt o sto dolarów niższy. Ciekawe, kiedy te nowości pojawią się w naszym kraju i czy będzie można je kupić bez abonamentu.

Dodaj komentarz