Stacjonarna komórka w Plusie – ciekawy wybór

Komórka stacjonarna to ciekawy pomysł, który pozwala na tanie korzystanie z telefonu, ale tylko w jednym miejscu – w okolicy strefy klienta. Taka oferta jest proponowana między innymi przez sieć Plus i kosztuje znacznie taniej, niż zwykły telefon komórkowy.

Takie rozwiązanie jest dobrym wyborem dla firm, które mają stałą siedzibę, lub dla osób starszych, niepotrzebujących mobilnej oferty. Jakie są ceny takiej oferty? W Plusie za 30 złotych miesięcznie dostajemy taką kartę sim za abonament w wysokości 1 zł. W tej cenie dostajemy az 150 minut na rozmowy do wszystkich sieci, a gdy wykupimy usługę Stacjonarne i Plus bez limitu, za nielimitowane połączenia zapłacimy jedynie 10 zł. Możliwe jest też podpięcie pod tę usługę karty SIM, która do tej pory była w innej sieci.

Nie ma wątpliwości, że ta oferta skierowana jest na zachęcenie starszych osób i firm do częstszego wykonywania połączeń. Najtańszy abonament jest bardzo opłacalny i prawdopodobnie wiele osób biorących komórkę, zapyta także o tę ofertę.

Dodaj komentarz