Strung Alone- steruj marionetką

W sieci pojawiła się ciekawa gra na system operacyjny Android – jest to Strung Alone, w której sterujesz marionetką. Odbywa się to za pomocą przycisków oznaczonych kolorem czerwonym i niebieskim. Twoim zadaniem jest przejść przez tor przeszkód. Nie musisz jedynie chodzić – odpowiednie kombinacje przycisków pozwalają wykonywać skoki i inne czynności.

Program ma rysunkową grafikę i wygląda całkiem nieźle. Animacja jest bardzo płynna i dobrze pokazuje, w jaki sposób zachowuje się kukiełka.

Możesz grać zarówno na ogromnej planszy, na której poszczególne przeszkody są generowane przez komputer, jak i przechodzić coraz trudniejsze etapy. Im mniej kroków wykonasz, tym więcej punktów dostaniesz. Premiowane jest także szybkie przechodzenie poziomu.

Dzięki zarobionym monetom możesz wyposażyć marionetkę w dodatkowe akcesoria – nie mają one jednak zbyt dużego wpływu na grę.

Program jest dostępny całkowicie za darmo, dlatego warto się z nim zapoznać. Dłuższa rozgrywka staje się nieco monotonna i nie zachęca do dalszego grania.

Dodaj komentarz