Super tapety na telefon

Przykuwająca oko tapeta to podstawa w dekorowaniu telefonu komórkowego. Na dzisiejszym rynku znajduje się zatrzęsienie aplikacji z tapetami, które oferują obrazy z rozmaitych kategorii. Poniżej możecie znaleźć jedne z najlepszych aplikacji tego typu i ozdobić swoje urządzenie mobilne zjawiskową fotką.

Super obrazy

Aplikacja dostępna pod nazwą: Cool Wallpapers

Dzięki tej aplikacji macie okazję na zaopatrzenie się w zbiór fantastycznych tapet, które możecie w prosty i szybki sposób ustawić na ekranie. Apka dysponuje prostym w obsłudze interfejsem, pozwalając na wygodne wyszukiwanie i konfigurowanie obrazów, a także na zapisywanie tych ulubionych. Obrazy z reguły przedstawiają błyszczące motywy na ciemnym tle, okrywając telefon nutką elegancji i tajemniczości.

Tła i tapety

Aplikacja dostępna pod nazwą: Best Wallpapers & Backgrounds

Zanurzcie się w morzu tapet w jakości HD i przekształćcie swoje telefony w galerie wirtualnych dzieł sztuki. Wszystkie tapety są darmowe, a do tego można również sprawdzić jak wygląda tapeta, zanim ustawimy ją na ekranie. Aplikacja pozwala na prostą konfigurację obrazów, m.in. na dodawanie efektów, dostosowywanie kolorów i kontrastu. Co więcej, w apce zawarto też tapety ruchome, dzięki którym telefon będzie wyglądać jeszcze piękniej.

Ekstra tapety HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Cool Wallpapers HD

Wszystkie osoby szukające zróżnicowania w aplikacjach z tapetami z pewnością docenią tę pozycję. Wnętrze apki obejmuje różne kategorie, w tym obrazy abstrakcyjne, które przeobrażą ekran w krzykliwe arcydzieło. Oprócz szerokiego wyboru wysokiej jakości obrazów, aplikacja oferuje też pełne wsparcie dla telefonów i tabletów, prosty system nawigacji, wygodne wyszukiwanie i szybkie ustawianie tapety, a przy okazji stanowi znakomite lekarstwo na poprawę nastroju.

Kraina tapet HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Cool Wallpapers

Decydując się na tę aplikację, otrzymacie ponad 10.000 tapet w jakości HD, dzięki którym udekorujecie telefon według własnego uznania. Aplikacja zapewnia pełne wsparcie dla trybu poziomego i pionowego, kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, optymalne zużycie baterii, a także możliwość dzielenia się tapetami na Facebooku, Twitterze, Google+, Pinterest, Tumblr, Flickr, Stumble oraz Instagramie. Tapety można wrzucać do 'ulubionych’, a dzięki regularnej aktualizacji, każdego dnia możemy wybierać nowe tapety.

Dodaj komentarz