Świetne opcje programu Pushbullet

Ostatnie poprawki w programie Pushbullet pozwalają na zarządzanie powiadomieniami na wszystkich urządzeniach, jakie posiadasz. To jedna z największych zmian, jakie pojawiły się w tym programie. Do tej pory synchronizacja mogła przebiegać jedynie pomiędzy komputerami wyposażonymi w przeglądarkę Chrome.
Możesz zastanawiać się, dlaczego niektóre osoby instalują te same programy na tablecie i innych urządzeniach, ale to bardzo proste. Po prostu to najlepszy sposób na to, by nie przegapić ani jednej wiadomości.
Pushbullet posiada możliwość pokazywania powiadomień z komputera na smartfonie i odwrotnie. Wysyłanie wiadomości w trybie push to znakomity sposób komunikacji, gdyż w ten sposób można wysłać zarówno link do strony, jak i listę zadań, fotografie i ważne notatki. Wszystko to, co wyślemy przez ten system pojawia się na komputerze lub innym urządzeniu, na pasku programów.
Pusbullet pozwala także na zaoszczędzenie czasu, podczas pracy jednocześnie z komputerem i smartfonem, gdyż unikamy konieczności ręcznego wpisywania linków.

Dodaj komentarz