Świetne wyścigi w stylu Mario Cart

Jeśli nie jesteś fanem tak skomplikowanych gier wyścigowych na Androida, jak Real Racing, warto zapoznać się z lżejszymi tytułami. Do takich należy bardzo ciekawa gra pod tytułem Beach Buggy Racing. Rozgrywka jest darmowa, a gra toczy się w wesołych lokacjach, takich jak plaże, wulkany i moczary.

Na plus można zaliczyć grywalne postaci i świetny model jazdy. Każda z postaci ma swoje umiejętności, które pomagają nam w wygraniu wyścigu, takie jak teleportacja czy rzucanie zaklęć, które przeszkadzają innym zawodnikom. Możesz wygrać wyścig dzięki kupieniu Monster Trucka lub Muscle Cara. Trzeba zapłacić także za wybranie pojazdu księżycowego.

Buggy Racing ma obecnie 12 tras i 6 trybów gry, które można wypróbować. W każdej z nich można zagrać nawet w cztery osoby na podzielonym ekranie, jednak trudno powiedzieć, czy to się sprawdzi na małym ekranie smartfona. Jeśli to dla Ciebie jeszcze za mało, deweloper pokazał nowe power-upy, trasy i samochody, a także postaci do wybrania. Pojawią się już wkrótce.

Dodaj komentarz