Świetny kalkulator dla Androida

Jeśli jesteś użytkownikiem programu My Script Calculator, mamy dla Ciebie dobre wiadomości. Jego wydawca zaproponował aktualizację do wersji 1.2, dzięki czemu pojawił się nowy interface użytkownika oraz możliwość korzystania z nowych działań. Aplikacja jest zbawieniem dla tych osób, które nie radzą sobie z rozwiązywaniem trudnych zadań matematycznych. Jedną z opcji, które pojawiły się w tej wersji jest pominięcie obliczania wyniku w tle programu. Dzięki temu wynik podawany jest dopiero wtedy, gdy naciśniemy „oblicz”.
Pojawiły się także nowe opcje zaokrąglania wyniku do pełnych wartości. Plusem tego programu jest to, że rozumie on ręcznie wprowadzane wzory matematyczne i przepisuje je w formie cyfrowej. Możliwości takich obliczeń na zwykłych komputerach są utrudnione. Program rozumie różne formy zapisu i orientuje się nawet w bardzo skomplikowanych wzorach.
Jeśli zauważyłeś pomyłkę w swoim wzorze, wystarczy ją poprawić i kalkulator poda szybko nową, prawidłową odpowiedź. Co najlepsze, aplikacja jest darmowa.

Dodaj komentarz