Swift Key jest już dostępne za darmo

Aplikacja SwiftKey była jednym z najpopularniejszych płatnych programów na system Android. Teraz się to zmieniło na korzyść użytkowników, gdyż za korzystanie z tego programu nie trzeba już dłużej płacić. Obniżka z ceny 3,99 dolara to okazja do pobrania tego programu w wersji 5.
Producent zadbał o to, by można było synchronizować nauczone słowa z programów takich jak Google, Facebook czy też Twitter. Możesz słusznie zapytać się o to, gdzie jest haczyk. Aplikacja jest co prawda bezpłatna, ale dotyczy to podstawowej wersji. Jeśli szukasz pięknie wyglądającej skórki do tego programu, musisz za nie zapłacić. Dla osób, które ściągnęły aplikację wtedy, gdy była jeszcze płatna, producent zaproponował 10 darmowych skórek. Pojedyncze skórki kosztują jednego dolara, a 5 to koszt trzech dolarów.
Nowa wersja działa także w systemie Android 4.1 i wyższych. Można oczywiście ustawić w niej ilość rzędów klawiatury i inne rzeczy, wpływające na prędkość pisania na smartfonie, dlatego nie ma co zastanawiać się nad jej pobraniem.

Dodaj komentarz