T-Mobile w USA rozpieszcza użytkowników

Firma T-Mobile w Stanach Zjednoczonych udostępniła bardzo ciekawe promocje. Dzięki nim można za darmo korzystać z portali muzycznych, które do tej pory były płatne. Usługa nosi tytuł Music Freedom, a dzięki skorzystaniu z takiej promocji opłaty za streamowanie muzyki z portali nie będą naliczane nawet wtedy, gdy nie będziemy w zasięgu sieci LTE.

Dzięki promocji można korzystać z takich portali, jak AccuRadio, BlackPlanet, Groveeshark, Radio Paradise, Rdio, Songza. Najczęściej wybieranym przez słuchaczy portalem jest oczywiście Google Play Music. Ten portal nie jest jeszcze dostępny, ale trwają pracę nad dodaniem go.

Inne internetowe stacje radiowe, z których można korzystać podczas promocji bez opłat to iTunesRadio, Pandora, Rhapsody, Samsung Milk, Stacker i Spotify. Lista cały czas się rozwija. Z tej promocji ucieszą się przede wszystkim osoby, które opłacają abonament po to, by słuchać muzyki. Ciekawe, kiedy pojawi się bezpłatne oglądanie filmów na YouTube – byłaby to prawdziwa rewolucja.

Dodaj komentarz