Tablet Galaxy w nowej wersji

Samsung rzadko kiedy współpracuje z konkurencyjnymi firmami, ale w tym przypadku powstał bardzo ciekawy model. Koreański producent zdecydował się na stworzenie tabletu wraz z firmą Barnes & Noble, dzięki czemu możemy podziwiać model o nazwie Galaxy Tab 4.0 Nook.

Działa on nieco inaczej, od poprzednich tabletów tej firmy – będzie miał w dalszym ciągu interface TouchWiz oraz pełny dostęp do systemu Google Play. Gdy go kupisz, zyskasz aż 200 dolarów na zakupy w sklepie internetowym Barnes & Noble.

Jego specyfikacja nie jest zbyt mocna – ekran ma 7 cali i rozdzielczość 1280 na 800 pikseli, kamery z tyłu i z przodu mają odpowiednio 3 MP i 1.3 Mp, bateria działa ponad 10 godzin podczas oglądania wideo. Procesor nowego Nooka ma 1.2 GHz. Na dane mamy 8 GB miejsca, a pamięć możemy rozszerzyć za pomocą kart pamięci do 32 GB miejsca. Tablet posiada wbudowane Wi-Fi, system Android 4.4 KitKat oraz podwójne głośniki. Jego cena to jedynie 180 dolarów, dlatego warto mu się przyjrzeć i zastanowić nad jego zakupem.

Dodaj komentarz