Tablety Ramos – ogromny wybór

Firma Ramos nie jest z pewnością najbardziej znanym producentem tabletów, jednak w jej ofercie można znaleźć szereg urządzeń o wyświetlaczach różnej przekątnej. Mogą działać zarówno na systemie Android, jak i Windows 8.1. Zobaczmy, czy Ramos i7 ma szansę na osiągnięcie sukcesu na tym zatłoczonym rynku.

Ten model jest najmniejszym smartfonem z serii, a wielu blogerów zauważyło, że specyfikacja jest bardzo podobna do Cube iWork 10.

Tablet Ramos ma wyświetlacz 7 cali 1280 na 800 pikseli, 1 GB RAM i oferuje łączność Wi-Fi i Bluetooth. Jego procesor ma 1.83 GHz. Co najciekawsze, klient może wybrać, czy chce tablet z Windows 8.1 czy też z systemem Androidem w wersji 4.4. To świetna sprawa dla klientów, którzy boją się zmiany systemu operacyjnego lub nie mają czasu na zapoznawanie się z nowym systemem.

Można kupić także nieco większy tablet, Ramos i9S, który oferuje baterię 8000 mAh i wyświetlacz 8,9 cala, 2 GB RAM i 32 GB miejsca na nasze dane. Kamery mają rozdzielczość 5 oraz 2 MP, co jest jedynym powodem do zaniedowolenia.

Dodaj komentarz