Tablica liderów w Heyzap

Twórcy gier mobilnych znajdą na Heyzap nową funkcję. Programiści będą mogli w łatwy sposób realizować społeczne tablice liderów. Dzięki nim gracze będą mogli śledzić wyniki pozostałych graczy.

Lista będzie się bardziej koncentrować na znajomych gracza niż na nieznajomych. Nie tylko będzie można zobaczyć nawzajem wysokie wyniki i osiągnięcia w obsługiwanych tytułach. Nowy SDK pozwala programistom realizować funkcje, za pomocą których znajomi gracza są automatycznie powiadomienia o nowych wysokich wynikach. Tym samym wzbudza to ducha rywalizacji i chęć uzyskania jeszcze lepszego wyniku. Czas wprowadzenie tej funkcji jest idealny. Jest to spowodowane ogłoszeniem przez Openfeint wyjścia z rynku gier. Tym samym to Heyzap chce zdominować rynek w 2013 roku. Przekonuje to konstruktorów aby dać szansę nowej funkcji. Ponad 50 gier zostało wyposażone w tej nowej funkcjonalności, w tym Trivia Burst, Speedy Biker Xtreme i wiele innych.

Atrakcyjna lista osiągnięć firmy, pozwoliła nawiązać współpracę z wielkimi producentami gier. Są to: Zynga, Bigfish, Com2Us  Jeśli jednak hazard i kodowanie własnych rankingów nie jest czyjąś mocną stroną, ta lista nie jest dobrym pomysłem. Wszystkie potrzebne informacje, użytkownicy mogą znaleźć w sklepie Google Play. Znajdują się tam informacje o sposobie obsługi gier i interakcji ze znajomymi.

1 komentarz do “Tablica liderów w Heyzap”

Dodaj komentarz