Tani smartfon od Acera

Smartfony w najniższych cenach mają zwykle słabe podzespoły i wyświetlacze, jednak w przypadku produktu firmy Acer możemy spodziewać się niezłej jakości. Przykładem takiego modelu, który mimo niskiej ceny radzi sobie dobrze w codziennym działaniu jest Acer Liquid Z4, który kosztuje około 400 złotych. Jego obudowa jest wykonana z dobrze spasowanego plastiku – mimo dość dużej ramki jej odpowiednie wyprofilowanie sprawia, że smartfon nieźle się prezentuje.
Podczas gdy inni producenci usuwają ze smartfonów wszelki przyciski, Acer robi coś zupełnie innego – pod aparatem tego modelu znalazł się przycisk, który może mieć wiele opcji. Minusem tego sprzętu jest hardware – procesor to budżetowy MediaTek 1,3 MHz, natomiast karta graficzna to Mali 400 MP. Na dane użytkownika pozostaje mniej niż połowa z dysku twardego o pojemności 4 GB, dlatego trzeba ratować się kartami pamięci.
Podsumowując, jeśli szukasz smartfona do obsługi niewymagających aplikacji w bardzo niskiej cenie, Acer Liquid Z4 to wybór dla Ciebie.

Dodaj komentarz