Tap Titans – nie rozwal smartfona

Praktyka pokazuje, że często te gry, które są najbardziej denerwujące i proste, cieszą się największą popularnością. Tak jest w przypadku aplikacji Tap Titans, w której spotkamy niewielkie mikropłatności.

Działanie gry jest bardzo proste – ze wszystkich strona atakują nas wrogowie, a zadaniem gracza jest jak najszybciej w nich klikać po to, by ich wyeliminować. Jeśli boisz się uszkodzenia ekranu swojego urządzenia mobilnego, nie instaluj tej aplikacji.

Aplikacja pozwala na rozwijanie swojej postaci. Dzięki temu możesz nie tylko zatrudnić pomocników, ale także zyskać pomoce, szybciej likwidujące wrogów niż standardowe klikanie.

Minusem gry jest to, że nie da się jej przejść bez tych dodatków, a dzięki walucie uzyskanej podczas gry, nie kupimy ich wystarczająco dużo. W efekcie gracz musi po pewnym czasie korzystać z mikropłatności.

Aplikacja jest bardzo kolorowa, ale po kilku rundach zaczyna bardzo denerwować gracza z powodu ogromnego poziomu trudności. Możesz ją pobrać z Google Play lub App Store.

Dodaj komentarz