Tapety 3D Android

Chcielibyście wrzucić tapetę 3D na ekran swojego urządzenia z Androidem? Dzięki poniższym aplikacjom nie będziecie musieli już dłużej szukać. Każda z tych apek oferuje jakościowe obrazy 3D, które zapewnią efektowną dekorację ekranu Waszego telefonu.

Cudne obrazki

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tapety 3D

Z tą aplikacją ciężko się nudzić. Wnętrze wypełnione jest zjawiskowymi tapetami, które można w prosty sposób ustawiać na ekranie. Do wyboru jest ponad 50 tapet 3D, które wspierają telefony i tablety, a także intuicyjny interfejs zapewniający szybkie wyszukiwanie, łatwą konfigurację i opcję zapisu obrazu. Rodzaje tapet charakteryzują się dobrym zróżnicowaniem, dzięki czemu są spore szanse na to, żę każdy znajdzie ulubioną tapetę.

Jelonek 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: 3D Deer-Nature Live Wallpaper

Zapraszamy w progi tętniącego zielenią lasu zamieszkałego przez grupkę sympatycznych zwierzaków. Podczas dekorowania telefonu użytkownikowi towarzyszyć będą takie stworzonka jak jelonek, zajączek, ptaszek i wiewiórka; zapewniając bardzo prostą obsługę aplikacji, optymalne zużycie baterii, rewelacyjną szatę graficzną HD, a także kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych. Przekroczcie wrota magicznego lasu i uwijcie sobie gniazdko wśród pachnących sosen, kwitnących kwiatów, kolorowej tęczy i szemrzącego wodospadu.

Forsa z nieba

Aplikacja dostępna pod nazwą: Falling Money 3D Wallpaper

Nie lubicie deszczu i zawsze podczas ulewy uciekacie do domu lub chowacie się pod czaszą parasola? Możecie być pewni, że w przypadku deszczu, który przygotowała ta aplikacja, będzie zupełnie inaczej. Korzystając z tych znakomitych tapet 3D, będziecie mogli doświadczyć deszczu pieniędzy, które będą opadać na dno ekranów Waszych urządzeń z Androidem. Aplikacja oferuje kilka rodzajów tła, konfigurację opadającej waluty, a także niewielkie zużycie baterii. Można przebierać w rublach, euro, jenach, funtach, dolarach amerykański, dolarach kanadyjskich i wielu innych.

Strachy na lachy

Aplikacja dostępna pod nazwą: Straszny Tapety Na Żywo

Dla wszystkich osób, które szukają konkretnej dawki bezpiecznego strachu, przygotowaliśmy tę przerażającą aplikację, która nie da Wam zasnąć po nocach. Pełno tutaj straszydeł, zjaw, wampirów, truposzy i innych szkarad wypełzających z gęstwiny posępnego mroku. Tapety charakteryzują się jakością HD, prostą konfiguracją i wygodnym systemem sterowania. Jeżeli chcecie napędzić stracha swoim znajomym, ta aplikacja z pewnością wywiąże się z zadania.

Dodaj komentarz