Tapety 3D HD

Tapety 3D w jakości HD stanowią nie tylko świetną dekorację dla urządzeń mobilnych z systemem Androida, ale są również znakomitym lekarstwem na poprawę humoru i rozwiewanie negatywnych myśli. Staranne wykonanie i przepiękne motywy sprawiają, że od obrazów trudno oderwać wzrok, a prosta instalacja pozwala na błyskawiczny wybór i zmianę ozdoby ekranu.

Animowane tapety 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: 3D Animowana Tapeta

Te zapierające dech w piersiach obrazy 3D przedstawiają wizerunki dzikich zwierząt, które teraz mogą stać się gwoździem programu w dekorowaniu urządzeń mobilnych z Androidem. Aplikacja udostępnia prosty w użyciu interfejs, łatwe ustawianie tapety oraz nawigację za pomocą gestów palca. Dodatkowo aplikacja zapewnia kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, optymalne zużycie baterii, a także hibernację tapety podczas nieaktywnego urządzenia. Każde zdjęcie cechuje bardzo staranne wykonanie, które niesie ze sobą zniewalający efekt końcowy.

Super tapety 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tapety 3d Hd

Szukacie obrazów, które wyniosą ekrany Waszych telefonów na zupełnie nowy poziom wizualny? Ta aplikacja z pewnością Wam w tym pomoże. W środku znajdziecie szeroki wybór wysokiej jakości tapet 3D, idealnych do wzbogacenia tła Waszego urządzenia z Androidem. Wspaniałe kształty, żywe kolory i dynamiczne efekty gwarantują niesamowite wrażenia wzrokowe, natomiast prosta obsługa interfejsu pozwala na sprawne i szybkie wyszukanie oraz zainstalowanie tapety.

Futuryzm 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: Darmowe Tapety HD 3D

Nietypowe kształty, dziwaczne struktury i wysokiej jakości obrazy to główne zalety tej futurystycznej aplikacji, w której każde zdjęcie dalece odbiega od tradycyjnego wykonania. Aplikacja charakteryzuje się szybkim ładowaniem, sprawną nawigacją, wygodną wyszukiwarką, a także możliwością dzielenia się tapetami m.in. na Facebooku, Twitterze, WhatsApp i Viber, a także wysyłaniem za pomocą e-maila, SMS-a i MMS-a. Co więcej, aplikacja jest całkowicie darmowa i wspiera prawie wszystkie rozdzielczości ekranu.

Zniewalające obrazy 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: 3D Wallpapers HD

Jeżeli szukacie unikalnych tapet w wysokiej jakości, zapewne ucieszycie się na widok tej aplikacji. Apka jest całkowicie darmowa i oferuje przyzwoity zbiór zdjęć 3D, które skutecznie podwyższą wizualny aspekt każdego telefonu z Androidem. Podczas zabawy nie trzeba korzystać z połączenia internetowego, a obrazy można zapisywać na karcie SD. Prosty w obsłudze interfejs pozwala na bezproblemowe ustawienie tapety, natomiast wygodna wyszukiwarka na szybkie namierzenie ulubionych obrazów.

Dodaj komentarz