Tapety 3D ruchome

Nadszedł czas, żeby nieco rozruszać zastygłe ekrany urządzeń z Androidem i tchnąć w nie trochę więcej życia. Idealnym narzędziem do rozbudzenia ekranu są aplikacje z ruchomymi tapetami 3D, które są w stanie zmienić stronę wizualną każdego telefonu. Sprawdźmy zatem, jakie apki z tej kategorii zasługują na szczególną uwagę.

Kula ziemska 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: Earth & Moon in HD Gyro 3D

Dzięki tej aplikacji będziecie mogli udekorować swój telefon jedną z najbardziej realistycznych tapet 3D z wizerunkiem kuli ziemskiej. Tapeta oferuje pełne wsparcie dla telefonów i tabletów, zjawiskowy efekt paralaksy 3D, darmowe użytkowanie, a także mnóstwo konfiguracji, dzięki którym dostosujecie tą kulistą ozdobę według własnego uznania. Co więcej, aplikacja obejmuje również Księżyc, Słońce i gwiazdy. Teraz już nie musicie planować lotu w kosmos, aby ujrzeć naszą piękną Ziemię w całej okazałości.

Tornado 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tornado 3D Animowane tapety

Korzystając z tej aplikacji, radzimy zabić deskami wszystkie okna, bo będzie trochę wiało. Wewnątrz apki czają się niszczycielskie trąby powietrzne, które usuwają wszystko na swojej drodze, pozostawiając po sobie jedynie same zgliszcza. Jeżeli macie ochotę na zafundowanie sobie prawdziwego chaosu wewnątrz własnego telefonu, możemy z przyjemnością zarekomendować tę wirującą aplikację. Tapety oparte zostały na jakości HD i 4K, jednocześnie oferując pełne wsparcie dla telefonów i tabletów.

Aplikacja dostępna pod nazwą: Samochody Animowane Tapety HD

Przekręćcie kluczyk w stacyjce i przyciśnijcie pedał gazu do samego asfaltu, bo czeka Was nie lada jazda jednymi z najszybszych i najpiękniejszych wózków, jakie ma do zaoferowania dzisiejszy rynek motoryzacyjny. Dzięki aplikacji otrzymacie mnóstwo wysokiej jakości tapet samochodowych, które są kompatybilne z 99% urządzeń mobilnych, zapewniają optymalne zużycie baterii, a także wspierają telefony i tablety. Podczas zabawy można też na różne sposoby konfigurować ruchome elementy.

Aplikacja dostępna pod nazwą: HD Smoki Animowane Tapety

Świat fantasy właśnie rozbudził się z długiego letargu, a wraz z nim horda wygłodniałych smoków, które teraz możecie złapać i uwięzić w swoich telefonach. Do osiągnięcia celu będziecie potrzebować aplikacji, która pozwoli Wam na konfigurację ruchomych elementów, zapewni niewielkie zużycie baterii i kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, a przy okazji zagwarantuje też pełne wsparcie nie tylko dla telefonów, ale i dla tabletów. Aplikacja obejmuje również rewelacyjny efekt paralaksy 3D i obrazy wykonane w jakości HD.

Dodaj komentarz