Tapety 3D na telefon

W tym artykule zapraszamy Was do zwiedzenia krainy z tapetami 3D na urządzenia mobilne z Androidem. Wyszukaliśmy kilka pozycji, które z pewnością zaciekawią niejednego użytkownika, dając okazję do obcowania z prostym w obsłudze systemem nawigacji i całym mnóstwem fenomenalnych obrazów.

Wilk 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: Wolf 3D Wallpapers

Z takim zwierzakiem na ekranie nikt nie ośmieli się zadzierać z Waszym telefonem. Obrazy z szarym wilkiem zostały wykonane w bardzo wysokiej jakości i można je ustawiać jako tapety oraz wygaszacz ekranu. Regularne aktualizacje co chwilę dostarczają nowych zdjęć, które można szybko przeglądać, łatwo zapisywać, a także przybliżać za pomocą funkcji zoom. Aplikacja jest sprawna i szybka, wyposażona w intuicyjny interfejs, nie wymaga połączenia z internetem i jest całkowicie darmowa.

Cudowny świat 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tapety 3D

Cenicie sobie unikalne tapety wysokiej jakości, które rewelacyjnie podkreślają stronę wizualną Waszych urządzeń mobilnych? Ta aplikacja wyposażona jest w ponad 50 tapet w formacie 3D i jakości HD, które można sprawnie wyszukiwać, szybko ustawiać i zmieniać kolory. Wśród dostępnych obrazów znajdują się m.in. dzikie koty, ryby, kwiaty, liście, wodospady, oceany, plaże, miłość i inne. Tapety są kompatybilne z każdym telefonem, dysponują prostym w obsłudze interfejsem i oferują wspaniałą dekorację ekranu z Androidem.

Tapety HD w 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: 3D Wallpapers

A oto kolejna aplikacja ze świetnymi tapetami w jakości HD i formacie 3D. Dzięki tej szybkiej apce będziecie mogli wybierać spomiędzy fenomenalnych obrazów, które przeniosą Wasze urządzenia w sam środek nowoczesnego świata wypełnionego futurystycznymi obrazami. Apka zapewnia niskie zużycie baterii, kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, a także sprawne korzystanie z systemu nawigacji. Do aplikacji dołączone są również atrakcyjne efekty, takie jak serduszka, gwiazdki i bańki, które jeszcze bardziej podkręcają wygląd całej tapety.

Abstrakcje 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: 3D & Abstract Wallpaper HD

Jeżeli poszukujecie wspaniałych obrazów, które można wykorzystać jako tapety i wygaszacze ekranu, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą cudną aplikacją. W środku znajdziecie sporo obrazów w jakości HD i formacie 3D, które są dziennie aktualizowane, aby zapewnić użytkownikom, jak najlepszy wybór. Apka umożliwia tworzenie własnych dekoracji, które można wrzucać do 'ulubionych’, zapisywać i sprawnie umieszczać na ekranie. Co więcej, tapetami można też dzielić się na portalach społecznościowych za pomocą zaledwie jednego kliknięcia.

Dodaj komentarz