Tapety 3D

W tym artykule możecie znaleźć kilka aplikacji na urządzenia z Androidem, obejmujących przepiękne tapety w formacie 3D. Z racji tego, że tapety stanowią podstawę w dekorowaniu ekranu, poniżej znajdziecie jedne z najlepszych aplikacji 3D dostępnych obecnie.

Stylowe obrazy 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: 3D Wallpaper HD

Z tą aplikacją ciężko jest się nudzić. Zawarte w niej obrazy są bardzo starannie zaprojektowane, oferują wysokiej jakości ozdobę na ekrany z Androidem. Apkę charakteryzuje prosty w użyciu interfejs, opcja zmiany tapety za pomocą zaledwie jednego kliknięcia, a także dostosowywanie tapety do własnych potrzeb. Co więcej, wszystkie obrazy oferują wysoką jakość HD i Full HD, regularne aktualizacje oraz możliwość dzielenia się tapetami za pomocą SMS-a.

Kwitnące różyczki

Aplikacja dostępna pod nazwą: 3D Rose Live Wallpaper Free

Jeżeli zdecydujecie się na tę przepiękną aplikację, Wasz ekran rozkwitnie pełnią kolorów, wykorzystując do tego różnobarwne różyczki. Kwiaty żyją własnym życiem, dzięki czemu dekoracja ekranu staje się jeszcze bardziej przyciągająca. Róże zostały opracowane z dbałością o każdy szczegół, a jakby tego było mało można je również przechylać za pomocą gestów. Ponadto, stylowy interfejs i sprawne działanie aplikacji sprawiają, że ciężko się z nią rozstać.

Atrakcyjne dekoracje

Aplikacja dostępna pod nazwą: 3d tapety

Ta aplikacja to rozległy zbiór tapet w jakości HD, idealny do ozdabiania zarówno smartfonów, jak i tabletów. Apka oferuje ponad 50 wysokiej jakości zdjęć, kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi, bardzo prosty w obsłudze system nawigacji, a także szybkie zapisywanie obrazu. Tapety są zróżnicowane i bardzo atrakcyjne, a do tego pozwalają dzielić się obrazkami z przyjaciółmi i innymi użytkownikami Androida.

Tapety 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: 3D Wallpaper

Wspaniała kolekcja tapet w formacie 3D, która błyskawicznie odpicuje Wasze telefony. Podczas zabawy z aplikacją można korzystać z pokazu slajdów, dodatków muzycznych, automatycznej zmiany tapety (można dostosowywać przedział czasowy), a także całą masę opcji do konfigurowania obrazu według własnego uznania. Ponadto, apka wyposażona jest też w stylowy i intuicyjny interfejs, który pozwala ustawiać obrazy nie tylko jako tapety, ale również jako tła.

Dodaj komentarz