Tapety na Androida HD

Urządzenia mobilne z Androidem można personalizować na wiele różnych sposobów. Jednak jeden z najpopularniejszych stanowią aplikacje z tapetami, których wybór na dzisiejszym rynku jest iście gargantuiczny. Developerzy nieustannie prześcigają się w nowatorskich rozwiązaniach i udogodnieniach pozwalających na jeszcze lepszą pracę z aplikację. Oto niektóre z nich.

Piękne Tapety HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Cool Wallpapers HD Kappboom®

Z tą aplikacją będziecie mieć ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o wyszukiwanie ulubionych obrazów. Apka oferuje ich aż ponad 200.000, dorzucając do tego efektowne filtry, naklejki, wspaniałe efekty i wiele więcej. Obrazy można wyszukiwać po kategoriach i tagach, szybko przeglądać, łatwo ustawiać, dodawać do 'ulubionych’, a także dzielić się nimi m.in. na Facebooku i Twitterze, albo za pomocą e-maila. Kategorii jest bardzo dużo, dzięki czemu każdy znajdzie idealną tapetę dla siebie.

Fabryka robotów

Aplikacja dostępna pod nazwą: Cool Wallpapers HD Kappboom®

Zapraszamy do warsztatu przyszłości, w którym produkowane są różnego rodzaju cuda techniki. Pełno tutaj obrotowych kół zębatych, zjawiskowych efektów świetlnych i mnóstwo interakcji, do której wystarczy Wam własny palec. Aplikacja oferuje ruchome tapety wysokiej jakości, 6 rodzajów tła, kontrolę prędkości i kierunku animacji, a także pełne wsparcie zarówno dla telefonów, jak i dla tabletów. Do tego jest prosta w obsłudze i posiada intuicyjny interfejs, który znacznie ułatwia całą zabawę.

Droid DNA

Aplikacja dostępna pod nazwą: Cool Wallpapers HD Kappboom®

Korzystając z tej aplikacji, macie szansę przekształcenia swoich telefonów w gniazdo dla Droida DNA, który zapewni Wam spektakularny poziom dekoracji ekranu. Aplikacja jest całkowicie darmowa, zapewnia optymalne zużycie baterii, prostą obsługę interfejsu, szybkie wyszukiwanie i ustawianie tapety, a także kilka opcji zmiany koloru. Zdjęcia prezentują się bardzo elegancko i schludnie, tworząc rodzaj futurystycznej mozaiki na ekranach telefonów z systemem Androida.

Kolekcja tapet HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Full HD Android Wallpapers

Fenomenalny zbiór unikalnych tapet idealnych do nadania urządzeniom mobilnym zupełnie nowego wyglądu. Aplikację posiada sprawny i szybki interfejs, a do tego pozwala używać tapet na wszystkich rodzajach wyświetlaczy HD, QHD i Full HD. Tapety można ustawiać w różnych rozmiarach, a także dzielić się nimi m.in. na Facebooku, Twitterze, Instagramie, Viber i WhatsApp. Co więcej, wszystkie obrazy posegregowane są na różne kategorie, co pozwala na szybsze namierzenie ulubionego obrazka.

Dodaj komentarz