Tapety animowane 3D

Tapety animowane 3D stanowią jedną z najefektowniejszych ozdób dla ekranów z Androidem. Ruchome element znakomicie podnoszą poziom wizualny całości, jednocześnie sprawiając, że tapeta ożywa na oczach użytkownika. Dostępnych obrazów i efektów jest całe mnóstwo, dając wszystkim okazję do ustawienia idealnej dekoracji na urządzenia mobilne.

Animowane papugi

Aplikacja dostępna pod nazwą: Papuga Animowane Tapety

Wirtualna ptaszarnia z różnymi gatunkami kolorowych papug jest teraz dostępna na urządzenia z Androidem. Dzięki tej aplikacji macie szansę przekształcić swoje telefony w tropikalną wyspę wypełnioną setkami skrzeczących ptaszków. Zdjęcia przedstawiają papugi w ich naturalnym środowisku, dzięki czemu prezentują się bardzo realistycznie. Aplikacja wspiera telefony i tablety, umożliwia szybkie pobieranie i instalację, prosty w obsłudze interfejs, a także hibernację tapety podczas nieaktywnego urządzenia.

Animowane delfiny

Aplikacja dostępna pod nazwą: Delfiny Animowane Tapety

Dla wszystkich miłośników podwodnych głębin oceanu i energicznych delfinów przygotowaliśmy coś specjalnego. Z tą aplikacją możecie cieszyć się oceanarium we własnym telefonie z Androidem. Tapety obejmują różne gatunki delfinów, w tym również ogromne orki, które staną się zarówno przepiękną, jak i groźną ozdobą Waszego ekranu. Wiele z tych wysokiej jakości zdjęć przedstawia harce delfinów w ich naturalnym środowisku; podczas wzburzonych fal oceanów, na tle magicznego zachodu słońca, czy podwodne wędrówki opiekuńczych mamusi z uroczymi podrostkami.

Szczenięca miłość

Aplikacja dostępna pod nazwą: Szczeniak Animowane tapety

Milutkie szczeniaki na dobre zadomowiły się w świecie aplikacji na Androida, oferując użytkownikom telefonów wspaniałą aplikację z tapetami wysokiej jakości, które na dodatek żyją własnym życiem. Aplikacja zapewnia optymalne zużycie baterii, działa na telefonach i tabletach, wspiera tryb krajobrazowy i portretowy, a także umożliwia dzielenie się obrazami na Facebooku, Twitterze i innych portalach społecznościowych. Co więcej, apka zapewnia też hibernację tapety podczas nieaktywnego urządzenia.

Asteroidy 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: Asteroidy 3D animowana tapeta

Niebo usłane milionem gwiazd, dryfujące kawałki kosmicznych głazów, majestatyczne planety i niezbadana przestrzeń wszechświata czekają na wszystkich użytkowników urządzeń z Androidem. Starannie zaprojektowane obrazy można ustawiać w prosty i szybki sposób, a przy okazji korzystać z wygodnego wyszukiwania i stylowego interfejsu. Każdy z obrazków można udekorować zjawiskowymi efektami, które dodadzą całości większego realizmu i wzbogacą aparycję ekranu Waszego telefonu lub tabletu.

Dodaj komentarz